ECS-T1AY475R
Panasonic Electronic Components
型号:
ECS-T1AY475R
描述:
CAP TANT 4.7UF 10V 20% 1206
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code Y
Height - Seated (Max) 0.063" (1.60mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 10 V
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Lifetime @ Temp. -
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Series TE
Type Molded
Package / Case 1206 (3216 Metric)
Mfr Panasonic Electronic Components
Capacitance 4.7 µF