首页 / 振荡器 / ECS-TXO-2016-33-120-TR
minImg
ECS-TXO-2016-33-120-TR
ECS Inc.
型号:
ECS-TXO-2016-33-120-TR
描述:
XTAL OSC TCXO 12MHZ 3.3V SMD
库存 : 6307
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 10µA
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±2.5ppm
Current - Supply (Max) 4.8mA
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Ratings -
Series ECS-TXO-2016
Function Enable/Disable
Type TCXO
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output HCMOS
Base Resonator Crystal
Mfr ECS Inc.
Frequency 12 MHz