Panasonic Electronic Components
型号:
ECW-FD2W224JQ
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP FILM 0.22UF 5% 450VDC RADIAL
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.6175
$0.6175
10
$0.43985
$4.3985
50
$0.3325
$16.625
100
$0.289655
$28.9655
500
$0.214548
$107.274
1000
$0.182362
$182.362
2500
$0.171636
$429.09
5000
$0.160911
$804.555
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 110°C |
| Dielectric Material | Polypropylene (PP), Metallized |
| Applications | EMI, RFI Suppression; High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT |
| Height - Seated (Max) | 0.575" (14.60mm) |
| Tolerance | ±5% |
| Termination | PC Pins |
| Lead Spacing | 0.394" (10.00mm) |
| Size / Dimension | 0.496" L x 0.197" W (12.60mm x 5.00mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | ECW-F(D) |
| Voltage Rating - DC | 450V |
| Package / Case | Radial |
| Voltage Rating - AC | 84V |
| Mfr | Panasonic Electronic Components |
| Capacitance | 0.22 µF |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | ECW-FD |