Panasonic Electronic Components
型号:
ECW-FD2W225JB
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP FILM 2.2UF 5% 450VDC RADIAL
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.045
$1.045
10
$0.82555
$8.2555
50
$0.71573
$35.7865
100
$0.6194
$61.94
500
$0.46797
$233.985
1000
$0.412918
$412.918
2500
$0.385396
$963.49
5000
$0.37163
$1858.15
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 110°C |
| Dielectric Material | Polypropylene (PP), Metallized |
| Applications | EMI, RFI Suppression; High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT |
| Height - Seated (Max) | 0.760" (19.30mm) |
| Tolerance | ±5% |
| Termination | PC Pins |
| Lead Spacing | 0.295" (7.50mm) |
| Size / Dimension | 0.689" L x 0.437" W (17.50mm x 11.10mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | ECW-F(D) |
| Voltage Rating - DC | 450V |
| Package / Case | Radial |
| Voltage Rating - AC | - |
| Mfr | Panasonic Electronic Components |
| Capacitance | 2.2 µF |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | ECW-FD |