Panasonic Electronic Components
型号:
ECW-FG1B335JA
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP FILM 3.3UF 5% 1.1KVDC RAD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.0875
$3.0875
10
$2.49945
$24.9945
50
$2.18101
$109.0505
100
$1.90836
$190.836
500
$1.453994
$726.997
1000
$1.27224
$1272.24
2500
$1.226802
$3067.005
5000
$1.181363
$5906.815
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 110°C |
| Dielectric Material | Polypropylene (PP), Metallized |
| Applications | Automotive; High Frequency, Switching |
| Height - Seated (Max) | 1.181" (30.00mm) |
| Tolerance | ±5% |
| Termination | PC Pins |
| Lead Spacing | 1.083" (27.50mm) |
| Size / Dimension | 1.240" L x 0.630" W (31.50mm x 16.00mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Series | ECWFG |
| Voltage Rating - DC | 1100V (1.1kV) |
| Package / Case | Radial |
| Voltage Rating - AC | - |
| Mfr | Panasonic Electronic Components |
| Capacitance | 3.3 µF |
| Features | High Temperature |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | ECW-FG |