ECW-H20402HVB
Panasonic Electronic Components
型号:
ECW-H20402HVB
描述:
CAP FILM 4000PF 3% 2KVDC RADIAL
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized
Applications High Frequency, Switching
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±3%
Termination PC Pins
Lead Spacing -
Series ECW-H(V)
Voltage Rating - DC 2000V (2kV)
Mfr Panasonic Electronic Components
Capacitance 4000 pF