Panasonic Electronic Components
型号:
ECW-H6104HC
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP FILM 0.1UF 3% 630VDC RADIAL
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.311
$1.311
10
$1.03835
$10.3835
50
$0.89965
$44.9825
100
$0.778525
$77.8525
500
$0.588202
$294.101
1000
$0.518994
$518.994
2500
$0.484396
$1210.99
5000
$0.467096
$2335.48
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Dielectric Material | Polypropylene (PP), Metallized |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 0.591" (15.00mm) |
| Tolerance | ±3% |
| Termination | PC Pins |
| Lead Spacing | 0.689" (17.50mm) |
| Size / Dimension | 0.815" L x 0.339" W (20.70mm x 8.60mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | ECW-H(C) |
| Voltage Rating - DC | 630V |
| Package / Case | Radial |
| Voltage Rating - AC | 223V |
| Mfr | Panasonic Electronic Components |
| Capacitance | 0.1 µF |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | ECW-H |