首页 / 振荡器 / ECX-H22BN-27.000
minImg
ECX-H22BN-27.000
ECS Inc.
型号:
ECX-H22BN-27.000
描述:
XTAL OSC XO 27.0000MHZ HCMOS SMD
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 40mA
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V
Mfr ECS Inc.
Frequency 27 MHz