首页 / 振荡器 / ECX-H25BN-156.250
minImg
ECX-H25BN-156.250
ECS Inc.
型号:
ECX-H25BN-156.250
描述:
XTAL OSC XO 156.2500MHZ HCMOS
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.051" (1.30mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 40mA
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V
Mfr ECS Inc.
Frequency 156.25 MHz