首页 / 振荡器 / ECX-H32BN-16.000
minImg
ECX-H32BN-16.000
ECS Inc.
型号:
ECX-H32BN-16.000
品牌:
ECS Inc.
描述:
XTAL OSC XO 16.0000MHZ HCMOS SMD
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 40mA
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
Series ECX-H ECSpressCON™
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output HCMOS
Base Resonator Crystal
Mfr ECS Inc.
Frequency 16 MHz