首页 / 振荡器 / ECX-H32CM-32.000
minImg
ECX-H32CM-32.000
ECS Inc.
型号:
ECX-H32CM-32.000
描述:
XTAL OSC XO 32.0000MHZ HCMOS SMD
用户指南
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)
Frequency Stability ±25ppm
Current - Supply (Max) 40mA
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Mfr ECS Inc.
Frequency 32 MHz