首页 / 振荡器 / ECX-L33BN-10.000
minImg
ECX-L33BN-10.000
ECS Inc.
型号:
ECX-L33BN-10.000
描述:
XTAL OSC XO 10.0000MHZ LVDS SMD
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 18mA
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Ratings -
Series ECX-L ECSpressCON™
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output LVDS
Base Resonator Crystal
Mfr ECS Inc.
Frequency 10 MHz