首页 / 振荡器 / ECX-L35CM-1244.000
minImg
ECX-L35CM-1244.000
ECS Inc.
型号:
ECX-L35CM-1244.000
品牌:
ECS Inc.
描述:
XTAL OSC XO 1244.0000MHZ LVDS
用户指南
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.051" (1.30mm)
Frequency Stability ±25ppm
Current - Supply (Max) 28mA
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
Series ECX-L ECSpressCON™
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output LVDS
Base Resonator Crystal
Mfr ECS Inc.
Frequency 1244 MHz