首页 / 振荡器 / ECX-L37CM-156.250
minImg
ECX-L37CM-156.250
ECS Inc.
型号:
ECX-L37CM-156.250
描述:
XTAL OSC XO 156.2500MHZ LVDS SMD
用户指南
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.067" (1.70mm)
Frequency Stability ±25ppm
Current - Supply (Max) 20mA
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Ratings -
Series ECX-L ECSpressCON™
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output LVDS
Base Resonator Crystal
Mfr ECS Inc.
Frequency 156.25 MHz