首页 / 振荡器 / ECX-P27CM-12.000
minImg
ECX-P27CM-12.000
ECS Inc.
型号:
ECX-P27CM-12.000
描述:
XTAL OSC XO 12.0000MHZ LVPECL
用户指南
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.067" (1.70mm)
Frequency Stability ±25ppm
Current - Supply (Max) 48mA
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V
Mfr ECS Inc.
Frequency 12 MHz