首页 / 振荡器 / ECX-P35BN-200.000
minImg
ECX-P35BN-200.000
ECS Inc.
型号:
ECX-P35BN-200.000
描述:
XTAL OSC XO 200.0000MHZ LVPECL
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.051" (1.30mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 50mA
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Ratings -
Series ECX-P ECSpressCON™
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output LVPECL
Base Resonator Crystal
Mfr ECS Inc.
Frequency 200 MHz