首页 / 振荡器 / ECX-P35CM-33.333
minImg
ECX-P35CM-33.333
ECS Inc.
型号:
ECX-P35CM-33.333
描述:
XTAL OSC XO 33.3330MHZ LVPECL
用户指南
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.051" (1.30mm)
Frequency Stability ±25ppm
Current - Supply (Max) 48mA
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Mfr ECS Inc.
Frequency 33.333 MHz