EDZVT2R7.5B
Rohm Semiconductor
型号:
EDZVT2R7.5B
封装:
EMD2
描述:
DIODE ZENER 7.5V 150MW EMD2
库存 : 11625
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Tolerance ±2%
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Supplier Device Package EMD2
Current - Reverse Leakage @ Vr 500 nA @ 4 V
Series EDZV
Package / Case SC-79, SOD-523
Power - Max 150 mW
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 7.5 V
Mfr Rohm Semiconductor
Package Tape & Reel (TR)
Impedance (Max) (Zzt) 30 Ohms