Omron Electronics Inc-EMC Div
型号:
EE-SX153
封装:
-
批次:
-
描述:
SENSOR OPT SLOT PHOTOTRAN PCB MT
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$5.719
$5.719
10
$4.2864
$42.864
25
$3.81026
$95.2565
50
$3.61988
$180.994
100
$3.524595
$352.4595
500
$2.953037
$1476.5185
1000
$2.762514
$2762.514
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -25°C ~ 85°C |
| Sensing Distance | 0.134" (3.4mm) |
| Current - Collector (Ic) (Max) | 20 mA |
| Response Time | 4µs, 4µs |
| Output Configuration | Phototransistor |
| Sensing Method | Through-Beam |
| Mounting Type | Solder |
| Product Status | Active |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) | 30 V |
| Series | - |
| Type | Unamplified |
| Package / Case | PCB Mount |
| Mfr | Omron Electronics Inc-EMC Div |
| Package | Bulk |
| Current - DC Forward (If) (Max) | 50 mA |