Omron Electronics Inc-EMC Div
型号:
EE-SX199
封装:
-
批次:
-
描述:
SENSOR OPT SLOT PHOTOTRAN PCB MT
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.1255
$3.1255
10
$2.3465
$23.465
25
$2.08582
$52.1455
50
$1.98151
$99.0755
100
$1.929355
$192.9355
500
$1.616463
$808.2315
1000
$1.512182
$1512.182
5000
$1.40789
$7039.45
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -25°C ~ 85°C |
| Sensing Distance | 0.118" (3mm) |
| Current - Collector (Ic) (Max) | 20 mA |
| Response Time | 4µs, 4µs |
| Output Configuration | Phototransistor |
| Sensing Method | Through-Beam |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) | 30 V |
| Series | - |
| Type | Unamplified |
| Package / Case | PCB Mount |
| Mfr | Omron Electronics Inc-EMC Div |
| Package | Bulk |
| Current - DC Forward (If) (Max) | 50 mA |