Omron Electronics Inc-EMC Div
型号:
EE-SX4162-P2
封装:
-
批次:
-
描述:
SENSOR OPTICAL 5MM MODULE SLOT
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.857
$3.857
10
$2.89275
$28.9275
25
$2.57146
$64.2865
50
$2.44283
$122.1415
100
$2.37861
$237.861
500
$1.992872
$996.436
1000
$1.864308
$1864.308
5000
$1.735736
$8678.68
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -20°C ~ 85°C |
| Sensing Distance | 0.197" (5mm) |
| Response Time | - |
| Output Configuration | NPN - Open Collector/Light-ON |
| Sensing Method | Through-Beam |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Current - Supply | 25 mA |
| Product Status | Active |
| Series | - |
| Package / Case | Module, Slotted |
| Voltage - Supply | 4.5V ~ 5.5V |
| Mfr | Omron Electronics Inc-EMC Div |
| Package | Bag |
| Base Product Number | EE-SX4162 |