EEE-1EA330WAR
Panasonic Electronic Components
型号:
EEE-1EA330WAR
描述:
CAP ALUM 33UF 20% 25V SMD
库存 : 4440
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Applications Automotive
Height - Seated (Max) 0.213" (5.40mm)
Surface Mount Land Size 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 25 V
Mounting Type Surface Mount
Ripple Current @ Low Frequency 42 mA @ 120 Hz
Size / Dimension 0.197" Dia (5.00mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Ratings AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Series S
Package / Case Radial, Can - SMD
Ripple Current @ High Frequency 71.4 mA @ 10 kHz
Mfr Panasonic Electronic Components
Capacitance 33 µF