EEE-HA1V100R
Panasonic Electronic Components
型号:
EEE-HA1V100R
描述:
CAP ALUM 10UF 20% 35V SMD
库存 : 19571
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Applications Automotive
Height - Seated (Max) 0.213" (5.40mm)
Surface Mount Land Size 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 35 V
Mounting Type Surface Mount
Ripple Current @ Low Frequency 30 mA @ 120 Hz
Size / Dimension 0.197" Dia (5.00mm)
Product Status Not For New Designs
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Ratings AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Series HA
Package / Case Radial, Can - SMD
Ripple Current @ High Frequency 51 mA @ 10 kHz
Mfr Panasonic Electronic Components
Capacitance 10 µF