首页 / 铁氧体磁芯 / EFD15/8/5-3F46-S
minImg
EFD15/8/5-3F46-S
Ferroxcube
型号:
EFD15/8/5-3F46-S
品牌:
Ferroxcube
封装:
EFD 15 x 8 x 5
描述:
FERRITE CORE EFD 3F46 2PC SET
库存 : 1194
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Effective Area (Ae) mm² 15
Tolerance ±25%
Material 3F46
Core Type EFD
Product Status Active
Effective Length (le) mm 34
Supplier Device Package EFD 15 x 8 x 5
Series -
Effective Permeability (µe) 667
Effective Magnetic Volume (Ve) mm³ 510
Length 0.591" (15.00mm)
Gap Ungapped
Mfr Ferroxcube
Height 0.295" (7.50mm)
Package Bulk
Minimum Core Cross Section (Amin) mm² 12.2
Width 0.183" (4.65mm)