Silicon Labs
型号:
EFR32BG21A020F1024IM32-BR
品牌:
封装:
32-QFN (4x4)
批次:
-
描述:
IC MCU 2.4G 20DB BLUETOOTH 5.1
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$6.517
$6.517
10
$5.9774
$59.774
25
$5.434
$135.85
100
$4.8906
$489.06
250
$4.48305
$1120.7625
500
$4.0755
$2037.75
1000
$3.705
$3705
请发送询价,我们将立即回复。

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Current - Transmitting | 33.8mA |
| Serial Interfaces | ADC, GPIO, I²C, I²S, SPI, UART |
| Mounting Type | Surface Mount |
| RF Family/Standard | Bluetooth |
| Product Status | Active |
| GPIO | 20 |
| Power - Output | 20dBm |
| Supplier Device Package | 32-QFN (4x4) |
| Series | Blue Gecko |
| Sensitivity | -104.9dBm |
| Type | TxRx + MCU |
| Package / Case | 32-VFQFN Exposed Pad |
| Memory Size | 1024kB Flash, 96kB RAM |
| Current - Receiving | 8.8mA |
| Voltage - Supply | 1.71V ~ 3.8V |
| Modulation | GFSK |
| Mfr | Silicon Labs |
| Data Rate (Max) | 2Mbps |
| Frequency | 2.4GHz |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Protocol | Bluetooth v5.1 |
| Base Product Number | EFR32BG21A020 |