首页 / 射频收发器 IC / EFR32MG24B010F1024IM48-B
minImg
EFR32MG24B010F1024IM48-B
Silicon Labs
型号:
EFR32MG24B010F1024IM48-B
品牌:
Silicon Labs
封装:
48-QFN (6x6)
描述:
MG24, 2.4 GHZ, 1024KB FLASH, 128
用户指南
DigiKey Programmable Not Verified
Operating Temperature -40°C ~ 125°C (TA)
Current - Transmitting 5mA ~ 19.1mA
Serial Interfaces ADC, GPIO, I²C, I²S, SPI, IrDA, UART
Mounting Type Surface Mount
RF Family/Standard Bluetooth
Product Status Active
GPIO 32
Power - Output 10dBm
Supplier Device Package 48-QFN (6x6)
Series Mighty Gecko
Sensitivity -94.8dBm
Type TxRx + MCU
Package / Case 48-VFQFN Exposed Pad
Memory Size 1024kB Flash, 128kB RAM
Current - Receiving 4.4mA ~ 5.1mA
Voltage - Supply 1.71V ~ 3.8V
Modulation 2FSK, 2GFSK, DSSS, GMSK, MSK, O-QPSK
Mfr Silicon Labs
Data Rate (Max) 2Mbps
Frequency 2.4GHz