Chemi-Con
型号:
EGVD630ELL182MMP1H
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP ALUM 1800UF 20% 63V RADIAL
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$5.719
$5.719
10
$5.14615
$51.4615
50
$4.45987
$222.9935
100
$3.88816
$388.816
500
$3.201975
$1600.9875
1000
$2.973262
$2973.262
2500
$2.916082
$7290.205
请发送询价,我们将立即回复。

| Polarization | Polar |
| Operating Temperature | -40°C ~ 135°C |
| Applications | Automotive |
| Height - Seated (Max) | 1.457" (37.00mm) |
| Surface Mount Land Size | - |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | 0.295" (7.50mm) |
| Voltage - Rated | 63 V |
| Size / Dimension | 0.709" Dia (18.00mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Ripple Current @ Low Frequency | 2.952 A @ 120 Hz |
| Product Status | Active |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Lifetime @ Temp. | 2000 Hrs @ 135°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 24mOhm @ 100kHz |
| Series | GVD |
| Package / Case | Radial, Can |
| Ripple Current @ High Frequency | 4.92 A @ 100 kHz |
| Mfr | Chemi-Con |
| Capacitance | 1800 µF |
| Package | Bulk |