Schaffner EMC Inc.
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$6.7355
$6.7355
10
$6.06005
$60.6005
25
$5.3865
$134.6625
50
$4.57862
$228.931
100
$4.3092
$430.92
250
$4.174528
$1043.632
500
$4.039875
$2019.9375
1000
$3.980025
$3980.025
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -25°C ~ 100°C |
| DC Resistance (DCR) (Max) | 628mOhm (Typ) |
| Approval Agency | - |
| Size / Dimension | 1.417" L x 1.417" W (36.00mm x 36.00mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Height (Max) | 1.130" (28.70mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | EH |
| Voltage Rating - DC | - |
| Package / Case | Horizontal, 4 PC Pin |
| Number of Lines | 2 |
| Current Rating (Max) | 1A |
| Voltage Rating - AC | 250V |
| Mfr | Schaffner EMC Inc. |
| Features | - |
| Filter Type | Power Line |
| Package | Tube |
| Base Product Number | EH35-1 |
| Inductance @ Frequency | 90 mH @ 400 Hz |