Hammond Manufacturing
型号:
EJ10106
封装:
-
批次:
-
描述:
BOX STEEL GRAY 10"L X 10"W
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$119.358
$119.358
5
$111.4008
$557.004
10
$109.41055
$1094.1055
25
$107.42144
$2685.536
50
$105.82981
$5291.4905
请发送询价,我们将立即回复。

| Area (L x W) | 100in² (645cm²) |
| Color | Gray |
| Material | Metal, Steel |
| Size / Dimension | 10.000" L x 10.000" W (254.00mm x 254.00mm) |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Weight | 12 lbs (5.4 kg) |
| Ratings | IP66, NEMA 3R,4,12,13, UL-508 |
| Thickness | 16 Gauge |
| Design | Hinged Door, Lid |
| Series | Eclipse Junior |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Container Type | Box |
| Mfr | Hammond Manufacturing |
| Features | Interior Panels, Mounting Flange, Stainless Steel Hinges |
| Height | 6.000" (152.40mm) |
| Package | Box |