Panasonic Electric Works
型号:
EKMB1305112K
封装:
-
批次:
-
描述:
SENSOR PIR WIDE 6UA BLK
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$16.321
$16.321
10
$12.92095
$129.2095
25
$12.24094
$306.0235
100
$10.540915
$1054.0915
450
$9.860829
$4437.37305
950
$9.350793
$8883.25335
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -20°C ~ 60°C (TA) |
| Sensing Distance | 197" (5m) 16.4' |
| Output Type | Digital |
| Trigger Type | Internal |
| Product Status | Active |
| Series | EKMB |
| Package / Case | Module |
| Sensor Type | PIR (Passive Infrared) |
| Voltage - Supply | 2.7V ~ 4V |
| Mfr | Panasonic Electric Works |
| Features | Horizontally Wide Lens, Black |
| Package | Tray |
| Base Product Number | EKMB1305112 |