Chemi-Con
型号:
EKMS451VSN391MR45S
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP ALUM 390UF 20% 450V SNAP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$12.331
$12.331
10
$11.7116
$117.116
50
$9.86252
$493.126
100
$9.246065
$924.6065
500
$8.198177
$4099.0885
1000
$7.705051
$7705.051
请发送询价,我们将立即回复。

| Polarization | Polar |
| Operating Temperature | -25°C ~ 105°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 1.870" (47.50mm) |
| Surface Mount Land Size | - |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | 0.394" (10.00mm) |
| Voltage - Rated | 450 V |
| Size / Dimension | 1.181" Dia (30.00mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Ripple Current @ Low Frequency | 1.7 A @ 120 Hz |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | 3000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Series | KMS |
| Package / Case | Radial, Can - Snap-In |
| Ripple Current @ High Frequency | 2.431 A @ 50 kHz |
| Mfr | Chemi-Con |
| Capacitance | 390 µF |
| Package | Bulk |