Chemi-Con
型号:
EKWA401ELL121MU45S
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP ALUM 120UF 20% 400V RAD TH
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.1255
$3.1255
10
$2.527
$25.27
50
$2.20533
$110.2665
100
$1.929735
$192.9735
500
$1.470258
$735.129
1000
$1.28648
$1286.48
2500
$1.240538
$3101.345
5000
$1.194587
$5972.935
请发送询价,我们将立即回复。

| Polarization | Polar |
| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 1.850" (47.00mm) |
| Surface Mount Land Size | - |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | 0.295" (7.50mm) |
| Voltage - Rated | 400 V |
| Size / Dimension | 0.571" Dia (14.50mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Ripple Current @ Low Frequency | 790 mA @ 120 Hz |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | 5000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Series | KWA |
| Package / Case | Radial, Can |
| Ripple Current @ High Frequency | 1.185 A @ 100 kHz |
| Mfr | Chemi-Con |
| Capacitance | 120 µF |
| Package | Bulk |