Chemi-Con
型号:
EKWA451ELL101MU45S
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP ALUM 100UF 20% 450V RAD TH
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.3345
$3.3345
10
$2.6999
$26.999
50
$2.35657
$117.8285
100
$2.06207
$206.207
500
$1.57111
$785.555
1000
$1.374716
$1374.716
2500
$1.32562
$3314.05
5000
$1.276524
$6382.62
请发送询价,我们将立即回复。

| Polarization | Polar |
| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 1.850" (47.00mm) |
| Surface Mount Land Size | - |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | 0.295" (7.50mm) |
| Voltage - Rated | 450 V |
| Size / Dimension | 0.571" Dia (14.50mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Ripple Current @ Low Frequency | 720 mA @ 120 Hz |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | 5000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Series | KWA |
| Package / Case | Radial, Can |
| Ripple Current @ High Frequency | 1.08 A @ 100 kHz |
| Mfr | Chemi-Con |
| Capacitance | 100 µF |
| Package | Bulk |