Chemi-Con
型号:
EKYB630ELL681ML20S
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP ALUM 680UF 20% 63V RADIAL
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.5295
$1.5295
10
$1.20745
$12.0745
50
$1.04652
$52.326
100
$0.90554
$90.554
500
$0.684228
$342.114
1000
$0.603725
$603.725
2500
$0.563474
$1408.685
5000
$0.543352
$2716.76
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Polarization | Polar |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 0.846" (21.50mm) |
| Surface Mount Land Size | - |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | 0.295" (7.50mm) |
| Voltage - Rated | 63 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Ripple Current @ Low Frequency | 1.35 A @ 120 Hz |
| Size / Dimension | 0.630" Dia (16.00mm) |
| Product Status | Active |
| Lifetime @ Temp. | 10000 Hrs @ 105°C |
| Ratings | - |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Series | KYB |
| Package / Case | Radial, Can |
| Ripple Current @ High Frequency | 2.25 A @ 100 kHz |
| Mfr | Chemi-Con |
| Capacitance | 680 µF |
| Package | Bulk |
| Impedance | 28 mOhms |