ELC-15E181
Panasonic Electronic Components
型号:
ELC-15E181
描述:
FIXED IND 180UH 2.3A 100 MOHM TH
用户指南
Operating Temperature -
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 10 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.906" (23.00mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 2.3 A
Shielding Shielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.630" Dia (16.00mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 100mOhm
Series 15E
Inductance 180 µH