ELC-15E221L
Panasonic Electronic Components
型号:
ELC-15E221L
描述:
FIXED IND 220UH 2A 140 MOHM TH
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 10 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.906" (23.00mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 2 A
Shielding Shielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.630" Dia (16.00mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 140mOhm
Series 15E-L
Inductance 220 µH