ELF-25C016F
Panasonic Electronic Components
型号:
ELF-25C016F
描述:
CMC 1.6A 2LN TH
用户指南
Operating Temperature -20°C ~ 115°C
DC Resistance (DCR) (Max) 180mOhm (Typ)
Approval Agency -
Size / Dimension 0.984" L x 0.984" W (25.00mm x 25.00mm)
Mounting Type Through Hole
Height (Max) 0.689" (17.50mm)
Product Status Obsolete
Ratings -
Series C
Voltage Rating - DC -
Package / Case Vertical, 4 PC Pin
Number of Lines 2
Current Rating (Max) 1.6A
Voltage Rating - AC 250V