ELJ-RER12JF3
Panasonic Electronic Components
型号:
ELJ-RER12JF3
封装:
0603 (1608 Metric)
描述:
FIXED IND 120NH 130MA 3 OHM SMD
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 25.2 MHz
Q @ Freq 5 @ 25.2MHz
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Tolerance ±5%
Current Rating (Amps) 130 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 0603 (1608 Metric)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 3Ohm Max
Series RE
Inductance 120 nH
Type Multilayer
Package / Case 0603 (1608 Metric)
Frequency - Self Resonant 1.2GHz