ELL-4LG4R7NA
Panasonic Electronic Components
型号:
ELL-4LG4R7NA
描述:
FIXED IND 4.7UH 1.3A 90 MOHM SMD
用户指南
Operating Temperature -
Current - Saturation (Isat) 1.1A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm)
Tolerance ±30%
Current Rating (Amps) 1.3 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.150" L x 0.150" W (3.80mm x 3.80mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 90mOhm
Series G
Inductance 4.7 µH