ELL-6GG220M
Panasonic Electronic Components
型号:
ELL-6GG220M
描述:
FIXED IND 22UH 850MA 300MOHM SMD
用户指南
Operating Temperature -
Current - Saturation (Isat) 620mA
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.063" (1.60mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 850 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 300mOhm
Series G
Inductance 22 µH