ELL-6PM9R1N
Panasonic Electronic Components
型号:
ELL-6PM9R1N
描述:
FIXED IND 9.1UH 1.2A 77 MOHM SMD
用户指南
Operating Temperature -
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.079" (2.00mm)
Tolerance ±30%
Current Rating (Amps) 1.2 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 77mOhm
Series M
Inductance 9.1 µH