ELL-8UV330M
Panasonic Electronic Components
型号:
ELL-8UV330M
描述:
FIXED IND 33UH 1.65MA 78 OHM SMD
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.256" (6.50mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 1.65 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 78Ohm
Series ELL-8UV
Inductance 33 µH