Bivar Inc.
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.665
$0.665
10
$0.4351
$4.351
请发送询价,我们将立即回复。

| Lens Type | Diffused, Tinted |
| Configuration | Single |
| Voltage Rating | 1.7V |
| Viewing Angle | 35° |
| Color | Red |
| Mounting Type | Through Hole |
| Millicandela Rating | 60mcd |
| Product Status | Active |
| Series | ELM1 |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Mfr | Bivar Inc. |
| Package | Tray |
| Wavelength - Peak | 645nm |
| Current | 20mA |
| Base Product Number | ELM14105 |
| Lens Size | 5mm, T-1 3/4 |