C&K
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$9.842
$9.842
10
$8.86825
$88.6825
25
$8.4968
$212.42
50
$8.0788
$403.94
100
$7.753805
$775.3805
请发送询价,我们将立即回复。

| Illumination Type, Color | LED, Green/Red |
| Operating Temperature | -40°C ~ 80°C |
| Ingress Protection | - |
| Actuator Marking | No Marking |
| Termination Style | Gull Wing |
| Actuator Type | Rectangular, Button |
| Current Rating (Amps) | 250mA (DC) |
| Panel Cutout Dimensions | - |
| Circuit | SPDT |
| Mechanical Life | - |
| Mounting Type | Surface Mount, Right Angle |
| Product Status | Active |
| Illumination Voltage (Nominal) | 2 VDC |
| Series | ELUM™ |
| Type | Standard, Illuminated |
| Voltage Rating - DC | 50 V |
| Switch Function | On-On |
| Electrical Life | - |
| Mfr | C&K |
| Features | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Color - Actuator/Cap | Black |
| Base Product Number | ELUMEESA |