SAB North America
型号:
EM2-20L
封装:
-
批次:
-
描述:
EMC2 GROUND GLAND M20 CR:6-10 LT
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$19.6175
$19.6175
25
$15.0385
$375.9625
50
$14.402
$720.1
100
$13.471
$1347.1
250
$12.578
$3144.5
500
$11.8085
$5904.25
1000
$10.5545
$10554.5
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -20°C ~ 100°C |
| Outside Cable Diameter (Min) | 0.236" (6.00mm) |
| Thread Length | 0.472" (12.00mm) |
| Ingress Protection | IP68 - Dust Tight, Waterproof |
| Color | Silver |
| Panel Hole Size | 0.787" (20.0mm) |
| Material | Brass, Nickel Plated |
| Thread Size | M20x1.5 |
| Product Status | Active |
| Outside Cable Diameter (Max) | 0.472" (12.00mm) |
| Includes | - |
| Series | EMC-2 |
| Type | Cable Gland |
| Mfr | SAB North America |
| Package | Box |
| Base Product Number | EM2-20 |
| Conduit Hub Size | - |