Nearson Inc.
型号:
EMFLX-M10004-GPI
品牌:
封装:
-
批次:
-
数据手册:
-
描述:
RF ANT 153MHZ WHIP STR NMO CONN
购买数量:
递送:

付款:
请发送RFQ,我们将立即回复。

| Frequency Range | 132MHz ~ 174MHz |
| Applications | - |
| Number of Bands | 1 |
| Ingress Protection | - |
| Termination | NMO |
| Mounting Type | Connector Mount |
| RF Family/Standard | - |
| Height (Max) | 50.000" (127.00cm) |
| Product Status | Active |
| VSWR | 1.2 |
| Series | e/m-Flex™ |
| Antenna Type | Whip, Straight |
| Frequency (Center/Band) | 153MHz |
| Power - Max | 150 W |
| Mfr | Nearson Inc. |
| Return Loss | - |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Gain | 2dBi |
| Base Product Number | EMFLX-M10004 |
| Frequency Group | VHF (f < 300MHz) |