Chemi-Con
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.5105
$1.5105
10
$1.19225
$11.9225
50
$1.03341
$51.6705
100
$0.894235
$89.4235
请发送询价,我们将立即回复。

| Polarization | Polar |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Applications | Automotive |
| Height - Seated (Max) | 0.551" (14.00mm) |
| Surface Mount Land Size | 0.539" L x 0.512" W (13.70mm x 13.00mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 80 V |
| Size / Dimension | 0.492" Dia (12.50mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Ripple Current @ Low Frequency | 368 mA @ 120 Hz |
| Product Status | Active |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Lifetime @ Temp. | 5000 Hrs @ 125°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 170mOhm @ 100kHz |
| Series | Alchip™- MHS |
| Package / Case | Radial, Can - SMD |
| Ripple Current @ High Frequency | 920 mA @ 100 kHz |
| Mfr | Chemi-Con |
| Capacitance | 180 µF |
| Package | Tape & Reel (TR) |