STMicroelectronics
型号:
EMIF02-MIC03F2
封装:
-
批次:
-
描述:
IC EMI FILTER ESD PROT SMD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.3705
$0.3705
10
$0.35055
$3.5055
25
$0.33896
$8.474
50
$0.32775
$16.3875
100
$0.31084
$31.084
250
$0.25992
$64.98
500
$0.201742
$100.871
1000
$0.192128
$192.128
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Attenuation Value | - |
| Filter Order | 2nd |
| Applications | Data Lines for Mobile Devices |
| Center / Cutoff Frequency | - |
| Values | R = 68Ohms, C = 100pF |
| Voltage - Rated | - |
| Size / Dimension | 0.058" L x 0.042" W (1.47mm x 1.07mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| ESD Protection | Yes |
| Series | EMIF |
| Type | Low Pass |
| Package / Case | 5-WFBGA, FCBGA |
| Number of Channels | 2 |
| Technology | RC (Pi) |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Height | 0.028" (0.70mm) |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Resistance - Channel (Ohms) | 68 |
| Base Product Number | EMIF02 |