EML30US24-E
XP Power
型号:
EML30US24-E
品牌:
XP Power
描述:
AC/DC CONVERTER 24V 30W
库存 : 35
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
Product Status Active
Current - Output (Max) 1.25A
Line Regulation ±0.5%
Package / Case 4-DIP Module
Efficiency 82%
Mfr XP Power
Features Universal Input
Voltage - Input 85 ~ 264 VAC
Operating Temperature -20°C ~ 70°C (With Derating)
Applications Medical
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Approval Agency CB, TUV, UL
Voltage - Output 1 24V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 3.10" L x 1.50" W x 1.10" H (78.7mm x 38.1mm x 27.9mm)
Weight 0.35 lb (158.76 g)
Number of Outputs 1
Series EML30 (30W)
Power (Watts) 30 W
Type Enclosed
Standard Number 60601-1
Load Regulation ±1%