首页 / 振荡器 / EMRA41X1H-25.000M TR
minImg
EMRA41X1H-25.000M TR
Ecliptek
型号:
EMRA41X1H-25.000M TR
品牌:
Ecliptek
描述:
PLASTIC SMD MEMS OSCILLATOR
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Supply (Disable) (Max) 5µA
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.033" (0.85mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 5mA
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Ratings -
Series EMRA41
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 1.8V
Output LVCMOS
Base Resonator MEMS
Mfr Ecliptek
Frequency 25 MHz